Визначені перші фіналісти національного відбору «Євробачення 2020»

Найбільше балів набрали Krutь, Jerry Heil та Go-A

КультураК.С., 8 лютого15380
Визначені перші фіналісти національного відбору «Євробачення 2020»

Після першого півфіналу національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення» у фінал вийшли Krutь (16 балів), Jerry Heil (13 балів) та Go-A (13 балів).

У першому півфіналі взяли участь вісім виконавців та гуртів: [О], Jerry Heil, Katya Chilly, Krutь, Go-A, Cloudless, Gio та Assol.

Фіналістів визначила найбільша сума балів від журі та глядачів. За результатами SMS-голосування учасники отримали бали від 1 до 8, де 8 – це найбільша кількість глядацьких голосів. Також кожен учасник відбору отримав бали від суддів. Бал визначався колегіально від 1 до 8.

Лідерами суддівського голосування стали: Krutь (8 балів), Jerry Heil (7 балів) та Go-A (6 балів). Найменше, 1 бал, від суддів отримала Assol.

Лідерами глядацького голосування стали: Krutь (8 балів), Go-A (7 балів) та Jerry Heil (6 балів). Мінімальний 1 бал глядачі віддали також Assol. Загалом цього разу думка суддів та глядачів практично співпали.

Нагадаємо, що у тому випадку, якщо виконавці отримали однакову суму балів, за правилами відбору перевага надається тому, кому більше балів поставили глядачі.

До складу журі цьогорічного національного відбору увійшли: Андрій Данилко, більше відомий як Вєрка Сєрдючка, співачка Тіна Кароль та Віталій Дроздов, продюсер радіохолдингу №1 в Україні «ТАВР Медіа», генеральний директор «Хіт ФМ».

Другий півфінал відбудеться 15 лютого. У ньому візьмуть участь львівський гурт Moonzoo feat. F.M.F. Sure, а також Fo Sho, Еліна Іващенко, Олександр Порядинський, Garna, Khayat, David Axelrod та Tvorchi.

Ім’я того, хто представлятиме Україну у Роттердамі, стане відомо 22 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук