Перший рейс українського поїзда «чотирьох столиць» прибув до Риги

Поїзд їхав з Києва до Мінська, далі до Вільнюса та до кінцевої точки — Риги.

СуспільствоЮрій Братюк, 29 вересня 201821900
Крім столиць, передбачено зупинки в містах Словечно, Калинковичі, Жлобин, Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Шяуляй і Єлгава.

У суботу, 29 вересня, український поїзд «чотирьох столиць» успішно завершив свій перший рейс і прибув до Риги. Про це повідомило «Громадське».

Журналісти розповіли, що поїзд, який прибув о 9:06 ранку, зустрічали з оркестром. Поїзд їхав з Києва до Мінська, далі до Вільнюса та до кінцевої точки — Риги, за словами пасажирів, митниці проходили швидко та непомітно. Поїзд курсуватиме щотижня, а з грудня цього року — через день. Також в Укрзалізниці припускають, що з нового року рейси зроблять щоденними. Крім столиць, передбачено зупинки в містах Словечно, Калинковичі, Жлобин, Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Шяуляй і Єлгава.

Вартість проїзду у новому поїзді від Києва до Риги станом на 28 вересня у вагоні купе становить 2248,41 грн, у вагоні СВ - 4487,21 грн, від Києва до Вільнюса у вагоні купе - 1662,12 грн, у вагоні СВ - 3315,18 грн, від Києва до Мінська у вагоні купе - 1878,36 грн, у вагоні СВ - 3622, 19 грн. Ціна квитка залежить від курсу швейцарського франка. Придбати проїзні документи на поїзд до Риги можна у міжнародних залізничних касах та через онлайн-систему.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук