Перший всеукраїнський форум «Право&Свідомість»

Правовий клуб PRAVOKATOR, м. Дніпро, вул. Жуковського, 21А. оф. 4

Анонси8 травня150

14 травня 2019 року відбудеться І Всеукраїнський форум «Право&Свідомість». Захід проводитиметься одночасно у п’яти найбільших містах країни – Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.

Лідери громадської думки, ключові міжнародні партнери, фахівці системи безоплатної правової допомоги поділяться думками, як формувати правову свідомість суспільства. Серед тем – чому українці не довіряють праву та як визначити їхні правові потреби, як спланувати креативну інформаційну кампанію та виміряти її результат, як залучити партнерів та зацікавити медіа. За результатами заходу буде розроблена комплексна стратегія правопросвітництва в Україні.

У Форумі візьмуть участь:

  • Павло Петренко, Міністр юстиції
  • Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги
  • міжнародні партнери та громадські правозахисні організації

Прямі включення через телеміст транслюватимуться онлайн.

Організатори форуму: координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки Міністерства юстиції України, Міжнародного фонду «Відродження», українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Акредитація ЗМІ Львова проводиться до 15:00 13 травня за e-mail: [email protected] або за тел. (097)554 6494 (Уляна Мацько).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук