Порошенка закликали заборонити користуватися мобільними телефонами на пішохідних переходах

Президента просять внести поправку в ПДР України, за аналогією дорожніх правил Литви

СуспільствоАндрій Стець, 6 жовтня 20184622

Українці пропонують внести поправку до правил дорожнього руху, заборонивши пішоходам користування засобами мобільного зв'язку. Відповідна петиція, автором якої є Григорій Посудевський, зареєстрована на сайті президента України Петра Порошенка.

«Внести поправку в ПДР України, які застосував уряд Литви. Згідно з прийнятими рішеннями, пішоходи під час переходу через дорогу «не повинні робити нічого такого, що відволікало б їх увагу від оточення і ситуації на дорозі, включаючи користування засобами мобільного зв'язку», - йдеться у тексті петиції.

Ініціатива, яка з’явилась на сайті 5 жовтня, поки що зібрала лише 11 підписів із 25 тисяч необхідних для розгляду її президентом.

До слова, 3 жовтня пішоходам в Литві забороненили говорити по мобільному телефону на пішохідних переходах та здійснювати інші операції, які відволікатимуть їх від ситуації на дорогах.

Згідно з прийнятим рішенням, пішоходи під час переходу через дорогу «не повинні робити нічого такого, що відволікало б їх увагу від оточення і ситуації на дорозі, включаючи користування засобами мобільного зв’язку».

Крім того, водіям відтепер доведеться пропускати не тільки пішоходів, які вже вийшли на проїжджу частину, а й тих, що стоять біля пішохідного переходу.

Як інформував ZAXID.NET, Кабінет міністрів України на своєму засіданні у середу, 3 жовтня, ухвалив рішення щодо впровадження більш сучасних засобів вимірювальної техніки контролю безпеки дорожнього руху, а саме засобів визначення просторово-часових координат транспортних засобів та засобів фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук