Петро Порошенко провів засідання Національної ради реформ

Петро Порошенко на засіданні Нацради з реформ

У середу, 24 грудня, під головуванням президента України та за участі Голови Верховної Ради України, прем’єр-міністра України, секретаря РНБО і членів уряду відбулося засідання Національної ради реформ щодо першочергових кроків реалізації реформ в країні.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

На думку президента реалізація "Стратегії 2020", спільно з коаліційною угодою, програмою дій уряду, Національним планом імплементації Угоди про асоціацію з ЄС є "дороговказом для країни на найближчий рік".

На початку засідання Петро Порошенко висловив переконання, що зараз саме час втілювати реформи, тому що на них налаштовані всі - президент, уряд, парламент, громадськість.

"Сьогодні - унікальний час, коли реформи об'єднують усі верстви експертного середовища і, я впевнений в тому, що ми маємо цю позитивну енергію обов'язково використати", - підкреслив Петро Порошенко.

Він висловив переконання, що спільна командна робота, чіткий розподіл відповідальності і повноважень, дієвий координаційний механізм забезпечать ефективність реформ.

Щодо завдань функцій Національної ради реформ, Президент зазначив, що вона є оптимальним майданчиком для пошуку консенсусу і прийняття спільних узгоджених рішень для розгляду проблемних питань, які гальмують процеси реалізації, а також визначення необхідних узгоджених кроків.

Нацрада реформ розглянула, як першочергові, питання судової реформи, антикорупційної реформи, дерегуляції, реформи державної служби і заслухала перший звіт з імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.

Глава держави наголосив також на важливості якнайшвидшого впровадження судової реформи, яка потребує не лише невідкладних змін до чинного законодавства, а й Конституційних змін. Він зазначив, що виступає з  ініціативою створення Конституційної комісії, в рамках якої буде запропонована  співпраця правникам та громадським організаціям щодо внесення змін.

"Без забезпечення законності, без чесної адміністрації, без міцних банків, без надійно захищеної приватної власності не може бути свободи, не може бути ринкової економіки" - наголосив президент.

Говорячи про старт антикорупційних законів, Порошенко зауважив, що "боротися треба не лише з корупцією, а й з причинами".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук