Петро Порошенко розповів на що витрачаються конфісковані «гроші Януковича»

З конфіскованих грошей зокрема відбувається посилене фінансування армії

Україна зараз витрачає 6% ВВП на свою оборону та армію, частково й завдяки набуттю чинності закону про спецконфіскацію, у межах якого були повернуті вкрадені державні кошти за часів президентства Віктора Януковича. Про це заявив президент України Петро Порошенко.

Він перерахував фінансові здобутки від децентралізації. За його словами, цього року вперше у зведеному державному бюджеті частка місцевих бюджетів становить фактично половину - 51%. «Незважаючи на зовнішню агресію Україна продовжує впровадження реформ та щоденно змінюється – будівництво доріг, реформа освіти, медичної галузі, проект розвитку сільської медицини, будівництво житла для контрактників в армії», - зазначив він.

У підсумку він заявив, що все це реалізується частково і за рахунок повернення грошей, які були вкрадені у народу України режимом Януковича.

Нагадаємо, з часу набуття чинності закону про спецконфіскацію, з рахунків екс-президента Віктора Януковича та його оточення Україна конфіскувала $1,7 млрд. За даними генерального прокурора України Юрія Луценка, ці кошти не належать фізичній особі Віктора Януковича, а були незаконно акумульовані членами злочинного угруповання на чолі з ним. Всі гроші зберігалися на численних рахунках членів угруповання. Загалом - понад сто рахунків. У квітні минулого року гроші з рахунків оточення Януковича надійшли в Держказначейство.

Раніше, 28 січня 2015 року Державна служба фінансового моніторингу заблокувала $1,42 млрд на рахунках нерезидентських компаній пов’язаних з Віктором Януковичем, його близькими, посадовцями колишнього уряду країни та пов’язаними з ними особами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук