Петро Порошенко заявив, що не допустить внутрішніх конфліктів в Україні

Президент України звернувся до співвітчизників з нагоди Дня Гідності і Свободи

СуспільствоАндрій Стець, 20 листопада 20166771
Президент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко заявив, що не допустить гострих внутрішніх конфліктів в Україні, які зроблять її незахищеною перед зовнішньою агресією. Про це йдеться у зверненні голови держави з нагоди Дня гідності та Свободи.

«Ґрунт, на якому ми виплекали паростки відновлення, ще недостатньо міцний. Не так вже й багато треба зусиль, щоб все зроблене, все вистраждане зійшло нанівець», – зазначив президент.

«Ворог не лише атакує Україну ззовні, але й розхитує нас зсередини. Метою Кремля є постійна внутрішня дестабілізація, анархія, отаманщина. Дострокові вибори в Україні і посилення позицій проросійських сил в новому парламенті. А далі – ревізія європейського курсу. А ще потім - повна зміна зовнішньополітичного вектору держави. У фіналі - повернення України в імперське стійло», – заявив Порошенко.

«Якщо піти шляхом гострих внутрішніх конфліктів, можна дуже швидко кинути країну у прірву хаосу і безладу, зробити незахищеною перед зовнішньою агресією. Як президент я не допущу такого сценарію», – наголосив голова держави.

Відео Адміністрації президента

Водночас президент закликав «не таврувати всіх без розбору учасників масових акцій».

«Зрозуміло, що у людей є підстави для невдоволення і кожний вільний громадянин у вільній Україні має невід’ємне право на протест. Саме демократія та свобода стали очевидними здобутками Революції Гідності», – запевнив Порошенко.

За його словами, щоб уникнути дефолту та катастрофи, уряд не мав жодного іншого виходу, як вдатися до жорстких та непопулярних заходів в економіці.

«Критично важливою для нас була і все ще залишається підтримка Міжнародного валютного фонду. А Фонд ніколи не виписує солодких ліків. Тож я розумію, що, ми зробили мимоволі боляче мільйонам родин. За це не гріх і перепросити. Але я впевнений, що незабаром ефективність вжитих заходів відчуватиме все більша й більша кількість людей», - зазначив президент.

Порошенко наголосив, що проблем проглядається ще чимало, і він не збираюся прикрашати дійсність.

«Але не можу не поділитися своїм чітким баченням, що найскладніше в економці ми пережили і все буде гаразд, якщо ми з вами не дозволимо окремим політиканам обнулити результат, досягнутий такою дорогою ціною», – зазначив президент України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук