Під час Форуму електронного врядування у Львові обговорили розвиток креативного підприємництва

ЕкономікаЮлія Лавришин, 21 жовтня 20172290
Під час Форуму е-врядування у Львові подискутували про втілення і розвиток креативності у житті кожної людини, міста й країни

У Львові на ревіталізованому ZAVODі «РЕМА» на вул. Залізничній 20-21 жовтня триває Форум електронного врядування 451Е, на якому обговорюють креативну стратегію розвитку міст, інновації, відкриті дані та розвиток е-врядування у Львові, в Україні і загалом у світі. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Другий день Форуму електронного врядування 451Е, за інформацією прес-служби ЛМР, розпочався з дискусії про креативне підприємництво, його розвиток і вплив на всі сфери людського життя. Координаторка програми креативних міст ЮНЕСКО Валерія Леденьова подискутувала із засновницею Startup Ukraine Анною Петровою про втілення і розвиток креативності у житті кожної людини, міста й країни.

Одним з етапів втілення креативної стратегії розвитку міста Львова є ревіталізація старих промислових зон, зокрема заводів. Саме тому цьогорічний Форум е-врядування проводять на новій експериментальній локації ZAVOD.

Для довідки: креативне місто – це концепція розвитку міст, яку наприкінці 1980-их років узагальнив британський науковець Чарльз Лендрі, а після цього розвинули соціологи та економісти з різних країн світу. Концепцію втілюють у життя понад сто міст світу. Серед них Дублін, Сан-Франциско, Портленд, Ванкувер, Ханой, Тель-Авів, Катовіце та інші.

Концепція передбачає створення умов для високої концентрації творчих людей та інтелектомістких галузей економіки, які за рахунок продукування ідей та інновацій, а також поширення європейських цінностей (довіра, взаємодопомога, толерантність тощо) змінюють не лише економіку, але й спосіб співіснування людей та організацій. Зазвичай у таких містах суттєво зростає рівень життя, мінімізується корупція, вони стають помітними на регіональних та глобальних ринках праці та інноваційних технологій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук