Під час осінніх канікул до Львова їздитимуть додаткові потяги з Києва та Одеси

На час осінніх шкільних канікул «Укрзалізниця» призначила вже дев'ять додаткових поїздів. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». Раніше повідомлялось, що таких потягів буде всього п'ять. 

Додаткові потяги курсуватимуть на маршрутах до Львова, Ужгорода, Хмельницького та Харкова, а також на напрямку Запоріжжя – Івано-Франківськ. Зазначимо, що за рекомендаціями Міністерства освіти, шкільні канікули цього року мають бути проведені у період з 29 жовтня до 6 листопада.

У період з 27 жовтня до 7 листопада курсуватимуть такі додаткові поїзди:

Прямий потяг №191/192 Київ – Львів, який в обох напрямках відправлятиметься 29 жовтня та 5 листопада. До Львова також прибуватимуть додаткові поїзди з Одеси:  28 жовтня та 4 листопада з Одеси відправлятиметься потяг №228 Одеса – Львів, який повертатиметься зі Львова 30 жовтня та 6 листопада відповідно.

Також зупинку у Львові матимуть поїзди наступного сполучення:

Потяг №249/250 Київ – Івано-Франківськ – Чернівці, який вирушатиме з Києва 28 жовтня, та їхатиме у зворотному напрямку 30 жовтня. Також до розкладу додався №232/231 Запоріжжя – Івано-Франківськ, який відправлятиметься з Запоріжжя 28 жовтня та 4 листопада. У зворотній бік, з Івано-Франківська, він вирушатиме 29 жовтня та 5 листопада.

Потяг №207 Київ – Ужгород відправлятиметься з Києва 28 жовтня та 4 листопада, і з Ужгорода - 30 жовтня та 6 листопада. Потяг №235 сполученням Харків – Ужгород відправлятиметься з Харкова 28 жовтня, 1, 4 листопада. З Ужгорода він виїжджатиме 30 жовтня, 2, 6 листопада. 

Ще три додаткові потяги з'єднають Київ із Хмельницьким, Харковом та Миколаєвом. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук