Підприємців зобов’язали інформувати львів’ян про викиди

Наталія Зубрицька, 22 січня 20137610
Підприємців зобов’язали інформувати львів’ян про викиди
фото greenpack.in.ua
Викиди в атмосферу (ілюстрація)

Виконавчий комітет Львівської міської ради 22 січня затвердив взірець повідомлення, яким тепер підприємці інформуватимуть громадськість про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу.

В. о. начальника управління екології та благоустрою Львівської міськради Андрій Галушка розповів, що згідно з чинним законодавством, кожен суб’єкт господарювання,який хоче здійснювати виробництво з викидами шкідливих речовин, повинен отримати відповідний дозвіл. Водночас громадяни, які живуть поблизу, повинні знати, що біля них функціонує виробництво, і про те, які викиди здійснюються, якої інтенсивності тощо.

«Ми розробили форму, яка передбачає чітку послідовність висвітлення інформації – вид, кількість та куди звертатися мешканцям з їхніми пропозиціями і зауваженнями щодо викидів», – сказав Андрій Галушка.

Щоб подати таке повідомлення, підприємець повинен замовити у ліцензованої організації розрахунок викидів. «Це є офіційна інформація, яка й буде розповсюджуватись в друкованих ЗМІ», – пояснив чиновник.

Як інформував ZAXID.NET, за 7 місяців 2012 року ЛКП «Львівводоканал» виставило 45 претензій щодо перевищення показників забруднення стічних вод. Обчислена сума додаткової плати за приймання наднормативно забруднених стічних вод – 6,084 млн грн. Стягнення цієї плати відбувається у порядку, визначеному чинним законодавством України.

Також минулого року «Львівводоканал» оприлюднив перелік 52 підприємств, з якими укладені договори про приймання наднормативно забруднених стоків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук