Після децентралізації Київ посилить нагляд за регіонами, – Порошенко

Президент України Петро Порошенко повідомив, що в результаті децентралізації буде посилено рівень повноважень на місцях, однак це не означає послаблення центральної влади держави.

«Рівень самостійності громад і рівень повноважень органів місцевого самоврядування має бути таким високим, яким він ще ніколи не був в історії України. Але хочу ще раз наголосити: це не означає ослаблення центральної влади. Незалежно від того, чи буде використовуватися слово федералізація чи ні, це не означає, що той чи інший регіон отримає ту частину повноважень, які будуть подібні до цього. Україна була, є і буде залишатися унітарною державою», – сказав президент на Раді регіонального розвитку в п’ятницю, 12 червня в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, рівень повноважень центру і рівень повноважень центральної влади на місцях має бути досить високим.

«На рівні районів також будуть посилені координаційні, контрольні й наглядові функції. Жодного права втручатися в соціально-економічну діяльність органів місцевого самоврядування не буде, але й у разі порушення Конституції і законів України відповідальність буде швидка та блискавична», – сказав президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук