Після пересадки серця та легень Юлія Кавій потребує грошей для додаткових процедур

39-річній жінці кожні два тижні доведеться здавати аналізи

СуспільствоЮлія Девда, 30 липня 2018, 22:01 1228 0

У понеділок ввечері, 30 липня, мешканку міста Судова Вишня Юлію Кавій, яка прилетіла з Індії після трансплантації серця та легень, виписали додому. Три місяці тому за кордоном жінці пересадили органи, донором яких стала молода людина. Проте, за словами медиків, пацієнтка потребує реаблітаційних процедур.

«Ми будемо контролювати імунний стан Юлії, оцінювати функцію органів, які приживаються в її організмі, проводитимемо лабораторні дослідження. Перші півроку діятимемо згідно з рекомендаціями індійських трансплантологів. Щодня їй потрібно буде пити до десятка таблеток, а щонайменше двічі на місяць здавати аналізи», ‒ розповідає кардіохірург Львівської обласної клінічної лікарні Микола Коник.

Однак додаткові процедури ‒ це грошові витрати. Чотири роки тому, коли Юлії Кавій поставили діагноз «ідіопатична легенева гіпертензія», під опіку жінку взяв благодійний Фонд «Сестри Даліли». Тепер організація уже не зможе покривати грошові потреби пацієнтки.

«На перший місяць перебування в Україні Юля має достатньо ліків. Їх вона привезла зі собою з Індії. А що буде далі? Лише супресія коштує орієнтовно 400-600 доларів у місяць. За півроку пацієнтка має ще раз відвідати країну, де її оперували, щоби тамтешні лікарі продіагностували роботу нових серця і легень», ‒ каже керівниця благодійного фонду «Сестри Даліли» Оксана Куліш.

Про брак коштів говорить і сама Юлія Кавій, яка є мамою п'ятьох дітей: «Ліки дорогі, не знаю, звідки братиму на них гроші. Дякую індійським медикам за успішну операцію. Вже не можу дочекатися зустрічі зі своїми дітьми».

Допомогти мешканці Судової Вишні Юлії Кавій зі збором грошей на додаткові процедури можете і ви:

Реквізити «Приватбанку»: 5168 7573 3396 9048

ПІБ одержувача: Кавій Юлія Петрівна

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук