Після скарги в соцмережі у Львові змінили графіки увімкнення вуличного освітлення

Після скарги в соцмережі у Львові змінили графіки увімкнення вуличного освітлення
фото Рavlofox
Освітлення в центрі Львова вмикатимуть на 25 хвилин раніше

Вуличне освітлення у Львові вмикатимуть раніше затверджених графіків. Відповідне рішення ухвалила інженерна комісія Львівської міськради. Такому рішенню передувала скарга активіста у соцмережі на несвоєчасне увімкнення ліхтарів.

ЛКП «Львівсвітло», яке обслуговує вуличні ліхтарі міста, має затверджені графіки увімкнення світла, які розроблялися за створеною ще кілька десятків років тому методикою. За цими графіками, час увімкнення вуличного освітлення протягом року змінюється кожні п’ять днів.

Згідно з рішенням комісії, ліхтарі у центральній частині Львова вмикатимуть на 25 хвилин раніше затвердженого графіка, а в інших районах – на 20 хвилин раніше графіка.

Таке рішення зумовлене зверненням львівського урбаніста Дем’яна Данилюка у соцмережі Facebook, який 25 вересня звернув увагу на те, що вуличне освітлення у Львові вмикається приблизно через 30 хвилин після настання темряви. Сам активіст запевнив ZAXID.NET, що поскаржився на погане освітлення лише у соцмережі і жодних офіційних звернень з цього приводу не подавав.

Проте на таку онлайн-скаргу відреагували депутати і ЛКП. Інженерна депутатська комісія ЛМР і директор ЛКП «Львівсвітло» Олександр Лазуткін двічі обговорювали можливість зміни графіку.

Як зазначив під час засідання комісії 11 жовтня Олександр Лазуткін, «Львівсвітло» протягом двох тижнів провело експеримент, вмикаючи освітлення раніше. За його словами, з’ясувалося, що найдоцільніше вмикати ліхтарі на 20-25 хвилин раніше за визначений графіком час. Час вимкнення освітлення не зміниться.

Наводимо затверджений раніше графік увімкнення освітлення. Для того, щоб дізнатися, коли в конкретний день увімкнуть ліхтарі, від цього графіку для центру міста треба відняти 25 хвилин, а для решти районів – 20 хвилин. Наприклад, 12 жовтня у центрі Львова ліхтарі засвітять не о 19:15, а о 18:50.

Фото з Facebook-сторінки комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук