Письменник Максим Кідрук йде в депутати від УДАРу

Володимир Балита, 16 липня 201213160
Письменник Максим Кідрук йде в депутати від УДАРу
фото zaxid.net
Максим Кідрук

Партія "УДАР" запропонувала письменнику Максиму Кідруку йти на вибори по 99-му округу у Кіровограді.

"Зараз я у списку "мажоритарників". Його ще мають затвердити на з'їзді партії у серпні, - каже письменник. - Півроку тому на мене вийшли представники партії, описали політичну ситуацію в Кіровограді. Сказали, що там немає кому йти в опозицію до провладного кандидата. Я довго зважував. Потім відбулися переговори. Розповів, що можу запропонувати передвиборчій кампанії – завдяки навчанню у Швеції маю європейський досвід, технічну освіта, у письменницькій діяльності орієнтуюся на молодь. Ніколи в житті не думав бути дотичним до політики. Не мені розказувати, скільки там лайна і що це взагалі за сфера. Коли побачив, що робилося під час прийняття законопроекту про мову, як опозиція, фактично, здала законопроект і мітинг на Європейській площі, вирішив сказати "так". Мене дістала така махрова опозиція".

Кідрук не береться оцінювати свої шанси на виборах, поки не стануть відомі імена конкурентів по округу.

"У Верховній Раді лобіював би закони, які стосуються української культури, зокрема книги і просування її закордоном. Крім того я інженер-енергетик, який навчався у Швеції. Маю непоганий досвід щодо введення ефективних систем опалення в побуті. Це те, що у нас не розвивається і могло б зменшити залежність нашої країни від газу", - додає він.

З лідером "УДАРу" Віталієм Кличком Максим Кідрук познайомився у травні в Кіровограді.

"Кілька днів тому спілкувалися і фотографувалися разом. Володимир – це людина того ж штибу, що і я. Він добивався всього сам, має чіткі європейські цінності. Він однозначно орієнтується на Європу, він там жив і готовий застосовувати західний досвід в Україні".

Письменник каже, що літературою і подорожами ніколи не пожертвує. "Подорожів може бути значно менше, - погоджується Кідрук. - Але не думаю, що депутатство і літературна діяльність будуть заважати один одному. Якщо мене оберуть депутатом, це тільки на кілька років. А письменником я залишатимуся завжди", - повідомив Кідрук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук