Письменниця та режисерка Марися Никитюк отримала премію Олеся Ульяненка

КультураК.С., 18 вересня 20163570
Письменниця та режисерка Марися Никитюк отримала премію Олеся Ульяненка
Марися Никитюк в Каннах
У Львові у рамках Форуму видавців відбулося вручення міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка. Цього року премія, заснована в пам’ять про письменника його друзями, вручається вже вп’яте. 

Премією імені Олеся  Ульяненка відзначають молодих письменників за нонконформізм у творчості та «схильність до позитивної асоціальності».

Цьогорічне журі в складі Андрія Гончарука, Світлани Скляр, Тетяни Трофименко, Мурзіка Васильовича та Олега Шинкаренка обрало переможцем роман «Безодня» української письменниці, сценаристки та кінорежисерки Марисі Нікітюк, повідомляє Детектор медіа. 

Також новою номінацією премії, що стане відтепер щорічною, «за популяризацію творчості Олеся Ульяненка» відзначені: голова Чеського культурного центру в Україні Люція Ржегоржикова, перекладачка Їржіна Дворжакова та редактор Петер Мінаржік – за видання роману Олеся Ульяненка «Там, де південь» у Чехії.

До опікунської ради премії імени Олеся Лукьяненка входять Євгенія Чуприна, Сергій Пантюк, Мирослав Слабошпицький, Андрій Курков, Лесь Подерв'янський.

Раніше лауреатами премії були Володимир Вакуленко, Артем Полежака, Сергій Прилуцький, Іван Семисюк.

Нагадаємо, 17 травня цього року сценарій Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» став переможцем сесії ScripTeast Award імені Кшиштофа Кешльовського у Каннах. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук