Питання про Донбас – це або популізм, або чужий план
Блог мера Львова Андрія Садового
Інші блоги автора
До теми
На Донбасі завжди була «вільна економічна зона». Сюди вливались мільярди, які потім перетворювались на гігантський олігархічний капітал. Капітал, який згодом підривав конкурентну економіку, корумпував українську політику, ослаблював державні інституції і армію в тому числі.
Зараз значна частина Донбасу – це окуповані Росією території. І жоден економічний статус не допоможе їх звільнити. Лише сильна країна, сильна армія, міцна економіка і надійні міжнародні альянси. Все інше – від лукавого!
Опитування з такими опціями під час місцевих виборів позбавлене будь-якого правового статусу. Це або популізм, або виконання чужого плану ослаблення України.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google