Півсотні художників із трьох країн після пленеру у Славському відкрили виставку

Головні новини Львова 10.06Марічка Крижанівська, 10 червня 2016, 15:40 616 0

У Львівському Палаці мистецтв відкрили масштабну виставку 48 митців з України, Ізраїля та Литви, які малювали на пленерах «Максим» у Славському упродовж останніх трьох років.

Поміж художниками, які привезли з пленеру «Максим» у Славському свій живопис, найповажніший метр – народний художник України з Донбасу Олексій Поляков. Після рідних індустріальних пейзажів він не міг надивитися на зелено-сині гори.

«Я закохався в усе це від чистого серця і душі у цей край. І всі художники звідси, колеги стали моїми товаришами», – зізнався Олексій Поляков.

Уже 9 років художники з десятка країн злітаються до Славського на пленери «Максим». За цей час містечко уже стало богемним осередком, такою собі творчою меккою.

«Ми упродовж цих років згуртували навколо Славського плеяду людей, які не є тільки професійними живописцями, а це й мистецтвознавці і поціновувачі, які підтримують художників і морально, і матеріально. Сформувалася вже така плеяда людей, які перебувають на одній хвилі», – розповіла засновниця пленерів «Максим» Оксана Ареф'єва.

Є трійця, яка не пропустила жодного такого з'їзду, – це Орест Косар, Віктор Стогнут і Орест Манюк.

«Абсолютно всі я відвідував і от завтра знов їду, якраз квіти розцвіли, а я зараз особливо полюбив натюрморти робити», – розповів художник Віктор Стогнут.

«Після першого творчого з'їзду я думав, що то було якесь одноразове явище, але на радість всім художникам, процес іде і по сьогодні, він розвивається, з'являються нові художники», – додав художник Орест Косар.

Варто поквапитися, аби побачити в межах Львова Карпати на полотні, бо виставки триватиме лише два тижні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук