Півсотні військових пенсіонерів зі Львова стали веб-дизайнерами

Півсотні військових пенсіонерів зі Львова стали веб-дизайнерами

Понад 50 військовослужбовців, звільнених у запас, закінчили курси веб-дизайнерів та поліграфістів. Сьогодні, 12 лютого, їм вручили відповідні сертифікати. Навчалися студенти, найстаршому з яких уже за 60, у «Львівській політехніці», а гроші на це виділив уряд Королівства Норвегія.

«Складаючи програму і вибираючи спеціальності, ми виходили з того, що цікавило самих слухачів курсів. Основний акцент робили на вивченні інформаційних технологій, бо це важливо для такої категорії слухачів, друге – це вивчення основ організації бізнесу, поглиблене вивчення англійської мови», – розповів директор Інституту післядипломної освіти НУ «Львівська політехніка» Василь Якубенко.

За новим фахом наразі ніхто ще не працевлаштувався, але більшість з них всерйоз налаштовані шукати роботу. Щоправда, допоки тривало навчання, дехто знову знадобився Збройним силам.

« Хотів навчитися виконувати ці роботи. Це перспективна робота. Але почалася війна і я пішов знову в армію, коли закінчиться, буду шукати роботу вже за новою спеціальністю», – зазначив слухач курсів Андрій Єсип.

Військові кажуть: знайти себе поза армією їм не так просто. Хоч і стають пенсіонерами порівняно рано – у 40-45 років, коли ще є бажання і сили працювати.

«Військові, які виходять на пенсію без цивільної спеціальності, насправді дуже рідко знаходять себе поза армією. А такі курси дозволяють знайти себе з новою професією. За опитуваннями, які ми проводили у своїй військовій частині, 96% військових, які виходили на пенсію, знайшли нову роботу лише завдяки перепідготовці», – розповів заступник начальника однієї з військових частин Анатолій Коваль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук