Почалася ексгумація та ідентифікація тіл захоронених в масових похованнях Слов'янська

Почалася ексгумація та ідентифікація тіл захоронених в масових похованнях Слов'янська
фото МВС
Радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі

Міністерство внутрішніх справ розпочало процедуру ексгумації масових та індивідуальних поховань жертв тероризму у Слов'янську.

Радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що 24 липня у Слов’янську було ексгумоване перше масове поховання, демонстративно зроблене терористами у центрі міста, в парку біля стели Героям громадянської війни 1917-1920 років.

Правоохоронці вважають, що в масових похованнях можуть бути тіла громадян Росії та інших держав. За словами Антона Геращенко, після ексгумації буде проводитися встановлення причин і обставин загибелі кожного загиблого. Родичі громадян, які могли поїхати в Україну і з ними зник зв’язок, можуть звернутися до української сторони.

Всього з масового поховання було вилучено 14 тіл, захоронених у середині червня. Три тіла невинно закатованих жертв були упізнані при ексгумації – це виявилися тіла прихожан протестантської церкви Преображення Господнього – Альберта і Рувима Павенків, а також Віктора Бродарского.

Їх, разом із четвертим прихожанином Володимиром Величко, терористи забрали вранці 8 червня прямо з богослужіння та в той же день розстріляли за підозрою в наданні допомоги українським військовослужбовцям. Тіло Володимира Величка поки залишається непізнаним, оскільки доведеться робити генетичну експертизу через те, що його тіло терористами було спалене.

Решта тіл, вилучених з масового поховання, можуть належати як іншим невинно закатованим жертвам, так і терористам-бойовикам, у тому числі – громадянам Росії та інших держав.

«МВС буде проводити чітку і системну політику по встановленню всіх місць поховання у Слов'янську та інших звільнених від терористів містах, а також буде прагнути встановити особу і обставини загибелі кожного похованого», – підкреслив Антон Геращенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук