Почав мовлення перший український англомовний телеканал
Світ

Почав мовлення перший український англомовний телеканал

АК, 24 серпня 2014 3470 0

Опівночі 24 серпня стартувало повноцінне новинне мовлення першого українського англомовного телеканалу Ukraine Today.

Раніше протягом двох тижнів телеканал працював у тестовому режимі. З 24 серпня, як запевняє керівництво телеканалу,  мовлення відбуватиметься у повному обсязі: 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Мовлення ведеться англійською мовою, у планах – запуск російської версії.

Новинна редакція Ukraine Today входить до структури департаменту новин «1+1 Медіа». В редакції, окрім українців, також є громадяни країн ЄС.  Журналісти працюватимуть у три зміни. На першому етапі будуть транслюватись інформаційні блоки, які періодично оновлюватимуться.

Канал є безкоштовним та доступним через супутник Hotbird на території Європи – до кінця року у планах охоплення 30-40 млн домогосподарств європейців. Вже з наступного року Ukraine Today мовитиме на території США. Також канал можна буде дивитись на сайті Uatoday.tv.

14 серпня Ukraine Today отримав також ліцензію Нацради на мовлення в Україні.

Телеканал Ukraine Today є міжнародним інформаційним каналом, спрямованим на об’єктивне висвітлення новин з України, сусідніх для України країн, а також країн Східної Європи. Йдеться, зокрема, і про протидію російській пропаганді, яка здійснюється на Європу.

Як повідомляв ZAXID.NET, у Нацраді з питань телебачення та радіомовлення задумалися над створенням новинного телеканалу для російськомовних жителів України. Окрім того, українські виробники телевізійних тюнерів на вимогу Нацради погодилися прибрати з пристрою програмне забезпечення, яке надає доступ до російських каналів, заборонених до показу в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук