«Почесним громадянином Львова» став ректор Українського католицького університету

6 травня 20074130

Ректор Українського католицького університету о. д-р Борис Гудзяк став "Почесним громадянином Львова". Відзнаку у відповідній номінації йому вручили вчора, 5 травня, під час урочистої сесії Львівської міської ради.

"Ця нагорода є для мене авансом, - зазначив о. Борис. - Я ще хочу жити для Львова і знаю, що нам разом ще багато потрібно зробити".

Окрім того, депутати проголосували за те, аби звання "Львів’янин року" вручити члену Параолімпійської збірної команди України зі стрільби з луку Роксолані Дзьобі, а звання "Родина року" – за вагомий внесок поколінь родини у становленні культурного і духовного середовища Галичини – родині Сорок-Зарицьких.

За відповідні ухвали проголосував 61 депутат. Загалом на урочисту сесію прийшло 63 депутати міськради. Екс-мери Львова Василь Шпіцер, Василь Куйбіда та Любомир Буняк, яких також запрошували на сесію, зібрання проігнорували.

На урочистій сесії міський голова Львова Андрій Садовий відзначив Подякою архімандрита доктора Греко-Католицької Церкви, біблійного перекладача, ієромонаха Студійського уставу Рафаїла Турконяка. Міський голова вручив йому подяку за сумлінну багаторічну працю та вагомий вклад у розвиток теології та церковної науки, збереження та поширення культурних і моральних цінностей у суспільстві.

Довiдка ZAXID.NET

Вручення номінацій "Почесний громадянин Львова" та "Родина року" було запроваджено у 1991 році депутатським корпусом 1-го демократичного скликання. Найбільше номінантів у м. Львові серед діючих номінацій, а саме "Почесний громадянин міста Львова", "Родина року" та "Львів’янин року" нараховується у номінації "Почесний громадянин міста Львова". Загалом, цього звання удостоєно 22 особистості. За час існування незалежності України номінацію "Почесний громадянин міста Львова" присвоювали кільком людям одночасно. Для прикладу, у 2001 році звання "Почесного громадянина міста Львова" присвоїли папі Римському Івану Павлу ІІ під час його візиту до Львова. У цьому ж році цього звання був удостоєний Віктор Ющенко. У 1998 році звання "Почесний громадянин міста Львова" присвоїли Збігневу Бжезинському, державному секретарю США, та Роберту Готсу, меценату, лікарю з Швейцарії, який надавав медичну допомогу львівським лікарням.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук