Податкові надходження на Львівщині виконуються на 101,1%, - ДПА

13 грудня 20118810
Податкові надходження на Львівщині виконуються на 101,1%, - ДПА
фото volynnews.com
Гроші

За перші 11 місяців цього року до обласного бюджету Львівщини надійшло 712,1 млн грн податкових платежів, що становить 101,1% від плану, повідомив 13 грудня на сесії Львівської обласної ради голова Державної податкової адміністрації у Львівській області Віталій Пекарчук.

За його словами, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року спостерігається приріст на 96,3 млн грн (15,6%).

Також голова ДПА у Львівській області вказав на те, що до загального фонду обласного бюджету надійшло 673 млн грн, при чому недобір становить 23,2 млн грн. "Основна причина недобору - недопоступлення податку на доходи фізичних осіб", - пояснив Віталій Пекарчук.

Водночас він відзначив зменшення обсягів тіньової заробітної плати в області, про що, за його словами, свідчить зокрема те, що на 1320 підприємствах після слухань на засіданнях комісій при держадміністраціях підвищили рівень виплати зарплати.

Щодо заборгованості з заробітної плати, яка, за словами Віталія Пекарчука, є важливим резервом збільшення податкових надходжень до бюджету, голова ДПА у Львівській області зазначив, що станом на 1 листопада вона становить 62 млн грн, причому 34,1 млн грн - це заборгованість економічно активних підприємств. Втім, внаслідок вжитих податковою адміністрацією заходів погашено заборгованість в сумі понад 39,8 млн грн, повідомив Пекарчук. Так, ЛКП "Львівелектротранс" погасив 1,4 млн грн, ТОВ "Комфортбуд-1" - 436,2 тис. грн, КП "Наше місто" (м. Трускавець) - 436 тис. грн тощо.

Окрім того, Віталій Пекарчук зазначив, що за останній рік не можна говорити про підвищення податкового тиску на підприємців Львівщини, адже кількість перевірок підприємств області зменшилася вдвічі. При цьому він наголосив, що кожна така перевірка призвела до виявлення порушень - відтак, за словами голови ДПА у Львівській області, говорити про їх непотрібність не доводиться.

Також, говорячи про можливості покращення системи оподаткування, Віталій Пекарчук висловив думку, що слід було б запровадити пропорційне збільшення оподаткування громадян в залежності від розміру зарплати. "Заробляєш більше - плати більше", - зазначив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук