Покалічили в армії

Покалічили в армії.

Головні новини за 12 червняНовини Львова, 12 червня 2014, 19:33 380 0

Під час відтворення бою на Яворівському полігоні чоловік, якого мобілізували до війська, підірвався на вибуховому пакеті. Солдати певні, прапорщик кинув вибухівку під ноги, тому і сталась трагедія. Натомість, як виявилось це вже не перший травматичний випадок на Яворівському полігоні за час призову та мобілізації. Тижнем раніше розтрощило ногу ще одному мобілізованому.

Забрали цілого, привезли покаліченого. Два тижні мобілізований Ігор навчався та готувався до бойових дій, був у військовій частині, що у Яворові.

В день, коли на полігоні відпрацьовували тактику бою, тридцятирічий чоловік воював у команді нападників.

Чоловіка забрали до військового госпіталю, там зробили операцію, каже - про те, що на навчанні будуть використовувати вибухівку ніхто не попереджав.

Та незважаючи на важку травму, каже - лікар сказав, що інвалідність йому не світить. Ми знайшли Михайла, який був свідком цього випадку і який досі служить у Яворові

Військові аналізуючи те, що сталося, припускають, що винного знайти не так просто.

Ми дізналися, що травма Ігоря - не єдиний випадок у яворівській частині. Тижнем раніше мобілізованому - Ярославу- відірвало ногу, тоді керівництво частини цього не заперечило.

У військовій прокуратурі підтвердили, що два випадки трапились одне за одним. Першому пораненому - двадцять три роки, йому розтрощило ногу і таки була загроза її ампутації.

Нам підтвердили, що ногу вдалося врятувати і чоловік, який ще досі у шпиталі, буде ходити. Далі лікуватиметься і тридцятирічний Ігор. Чи отримають вони компенсації і які - визначатиме слідство, яке протриває щонайменше два місяці.

На обох мобілізованих ще чекають численні експертизи - щодо цих випадків відкрито кримінальні провадження.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук