Політична єдність в Україні не лише потрібна, вона – життєво важлива, – Яценюк

«Щоб активно розвивати співпрацю з ЄС, нам треба забезпечити єдність політичних сил в парламенті, стабільну роботу коаліції і чітке дотримання нашого курсу. Попри популізм і провокації», – наголосив лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Про це він написав у Facebook 25 липня по завершенні зустрічі з комісаром Європейського Союзу з питань цифрової економіки і суспільства Гюнтером Оттінгером.

За словами лідера «Народного фронту», у ході зустрічі він «підкреслив особливу важливість підтримки дій Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і нинішнього уряду»: «Політична єдність в Україні – не лише потрібна, вона – життєво важлива».

Арсеній Яценюк процитував слова Єврокомісара:

«Ми дуже цінуємо всі зусилля для продовження курсу реформ в Україні. Європейський Союз мусить зосередити свою увагу на підтримці України і забезпечити, що така підтримка залишається пріоритетом. Це – наш обов’язок. Ми повинні допомогти і захистити Україну».

«Я вдячний Гюнтеру за його глибоке розуміння важливості співпраці з Україною і за справжню партнерську солідарність з нашою країною», – додав лідер «Народного фронту».

Він нагадав про давню співпрацю із комісаром ЄС:

«Саме Гюнтер Оттінгер, ще як Віце-президент Європейської комісії і комісар ЄС з питань енергетики у 2014 році, зробив великий внесок у наші спільні дії для гарантування енергетичної безпеки і незалежності України».

«Вірю, що сьогоднішній візит до Києва принесе практичні результати», – підкреслив Арсеній Яценюк, зазначивши, що йдеться, зокрема, про перспективу інтеграції України в єдиний цифровий ринок ЄС, зниження роумінг-тарифів для наших громадян у країнах ЄС, експорт українських цифрових послуг і товарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук