Поліцейські патрулі у Львові підсилять нацгвардійцями

Поліцейські патрулі у Львові підсилять нацгвардійцями
фото умовне

Патрульна поліція міста Львова патрулюватиме вулиці Львова разом із представниками Національної гвардії України. Спільні патрулі в рамках експерименту планують впровадити у Сихівському районі після того, як відповідний наказ підпише начальник Департаменту патрульної поліції України.

«Зараз ми на стадії розробки маршрутів патрулювання, проводимо аналіз криміногенної ситуації у Сихівському районі. У кожному районі визначатимемо найбільш проблемні місця. Думаю, що найближчим часом ми вийдемо на вулиці», – розповів ZAXID.NET заступник начальника управління патрульної служби у Львові Роман Пилипенко.

Попередньо планується, що у Нацгвардії буде два автопатрулі та шість піших нарядів, які працюватимуть цілодобово, позмінно. За словами Романа Пилипенка, комплектуватимуть наряди по-різному – по двоє контрактників або троє строковиків Нацгвардії у залежності від підготовки.

Прес-офіцер Західного територіального об’єднання Нацгвардії Олег Тіхов зазначив, що нацгвардійці патрулюватимуть також із пішими нарядами поліції. З його слів, патрулі за участю нацгвардійців, які відмінили у Львові після запуску патрульною поліції, вирішили знову запровадити, щоб посилити безпеку в місті.

Представники Нацгвардії матимуть стандартний набір спецзасобів – кайданки, перцевий балончик, гумовий кийок та засоби зв’язку, щоб працювати на спільній хвилі з поліцією. Вони працюватимуть у найбільш проблемних районах за попередньо розробленими маршрутами в місцях концентрації злочинів.

«Наприклад у Сихівському районі є проблематика із крадіжками з автомобілів. Будемо працювати у тому напрямку. Якщо мова йде про центр, то скоро потепліє і в місті почастішають випадки крадіжок ланцюжків. Ми розроблятимемо маршрути із врахуванням часу скоєння певного виду злочинів», – наголосив Роман Пилипенко.

За його словами, результати спільної роботи аналізуватимуть та, якщо вона буде успішною, експеримент розширять на інші райони Львова. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук