Поліцейські вимагають від політиків не використовувати їхні зображення для агітації

Поліцейські вимагають від політиків не використовувати їхні зображення для агітації
фото ГМ ОПОРА
Білборд Блоку Петра Порошенка в Одесі

Патрульні поліцейські оприлюднили відеоролик, в якому закликали політиків не використовувати їхні зображення під час виборчої кампанії.

Начальник Департаменту патрульної служби МВС Олександр Фацевич заявив, що поліцейські є політично нейтральними.

«Ми звертаємося до кандидатів та партій із закликом припинити використовувати зображення поліцейських і саму поліцію в передвиборчій агітації. Патрульна служба працює для всіх громадян, а не для виборчих амбіцій і рейтингів окремих політиків. У випадку недотримання цих вимог встановлені винні особи будуть притягнуті до юридичної відповідальності згідно з вимогами закону», – заявила заступник командира 8-ї роти 3-го батальйону поліції Києва Ольга Янішевська.

Як відомо, зараз патрульна поліція функціонує у чотирьох українських містах – Києві (з 4 липня), Львові (з 23 серпня), Одесі (з 25 серпня) та Харкові (з 26 вересня).

Як інформував ZAXID.NET, поліцейських на своїх білбордах використовувала партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Одеській та Миколаъвській областях. 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков ще 24 вересня доручив керівництву Головного управління МВС України в Одеській області розібратися з фактами неправомірного використання під час виборчого процесу зображень, пов’язаних із поліцією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук