Польща частково відновила міжнародне залізничне сполучення

Потяги почнуть запускати до Німеччини, Чехії, Австрії, Угорщини і Словаччини

СвітЮрій Братюк, 23 червня14130

Польща в ніч на 23 червня відновила міжнародне залізничне сполучення з кількома сусідніми країнами. Про це повідомляє «Польське радіо».

Зазначається, що роботу відновлює польська компанія PKP Intercity, потяги якої курсуватимуть до Німеччини, Чехії, Австрії, Угорщини і Словаччини. Уранці з Варшави виїхав перший потяг до Берліна. Пізніше пустили перші за декілька місяців поїзди з Польщі до Чехії. Крім того, можна буде поїхати з Відня до Катовиць, а також з Ґрацу до Перемишля.

Пасажири повинні дотримуватися чинних правил безпеки, зокрема, закривати рота і носа маскою у потязі під час усієї подорожі, а також часто мити руки.

Нагадаємо, що з 13 червня, оголосила про відкриття своїх кордонів з усіма сусідніми країнами Євросоюзу після трьох місяців дії карантинних обмежень.

Зовнішні кордони ЄС залишаються закритими, тобто прикордонний контроль на кордоні з Україною, Білоруссю та Калінінградською областю РФ збережуться. Хоча, для прикладу, працівникам з цих країн не потрібно проходити карантин.

Станом на 23 червня кількість інфікованих коронавірусом у Польщі зросла до 32 227 осіб, з них 1 359 людей померли і 17 067 одужали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук