Польща хоче подальшої співпраці з Україною у питаннях реформування галузі культури

КультураРоман Ганкевич, 29 червня 20142030

Під час робочої поїздки до Республіки Польща, яка відбулася у 28 червня, міністр культури Євген Нищук зустрівся з новопризначеною очільницею польського Міністерства культури та національної спадщини Малгожатою Оміляновською.

Про це повідомили у прес-центрі Міністерства.

Міністр культури Польщі підтвердила наміри щодо подальшої співпраці між Україною та Польщею у галузі культури. Зокрема йшлося про технічну допомогу, яку вже у вересні 2014 року буде розпочато після серії візитів фахівців з різних напрямків розвитку культури. Серед іншого вони стосуватимуться досвіду реформування структури управління міністерством, створення підвідомчих культурних інституцій, експертних рад, розвитку музейної справи та промоції читання. Також, разом з групою експертів буде проведено ряд консультацій по адаптації європейського законодавства в Україні.

Під час візиту міністрами України та Польщі також було обговорено питання щодо експонування та реставрації батальних полотен Мартіно Альтамонте «Битва під Віднем» та «Битва під парканами». Євген Нищук та Малгожата Оміляновська досягли домовленості про створення робочої групи з даного питання. Українські та польські експерти розпочнуть роботу вже у середині липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук