Польща отримає від МВФ $33,8 млрд кредиту

СвітМарта Кривецька, 19 січня 20137234
Польща отримає від МВФ $33,8 млрд кредиту
фото golos.ua

Рада директорів МВФ схвалила виділення Польщі кредиту в розмірі 33,8 млрд доларів строком на два роки в рамках "гнучкої кредитної лінії", відкритої фондом у березні 2009 року для підтримки економік країн, що потребують. Про це повідомили в міжнародній фінансовій організації.

Особливість "гнучких" кредитів полягає в тому, що країна-одержувач не зобов'язана відразу використовувати всю суму кредиту, а може витрачати її частинами в разі необхідності. Польська влада заявила, що розглядає цей кредит як свого роду подушку безпеки і поки не збирається вдаватися до нього.

Хоча економічні основи Польщі є міцними, ключовою проблемою для неї залишаються підвищені ризики для платіжного балансу, заявив перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон.

За його словами, "складні умови (економічної) зростання також можуть зробити країну більш уразливою перед зовнішніми ударами".

Як вважає Ліптон, виділення нового кредиту "зміцнить захист Польщі від підвищених зовнішніх ризиків, допоможе зберегти довіру ринку і підтримає загальну макроекономічну стратегію влади".

"Гнучка кредитна лінія відкрита Міжнародним валютним фондом для підтримки країн, що мають великий потенціал розвитку і з добре керованою економікою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук