Польща відновила карантин для авіапасажирів з України

Для авіапасажирів, які прилітають з України, обов'язковий 14-денний карантин

Польща відновила карантин для авіапасажирів з України
фото PAP
Польща з 1 липня відновила повітряне сполучення з Україною

З 3 липня Польща відновила обов’язковий 14-денний карантин для авіапасажирів, які прилітають з України. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на розпорядження голови МВС Польщі.

Раніше це рішення скасували 1 липня.

Натомість від сьогодні Україна не входить до переліку країн поза межами Євросоюзу, з аеропортів яких пасажири мають право в’їжджати на територію Польщі без обов’язкового карантину.

У розпорядженні МВС Польщі також додані категорії осіб, які не повинні йти на самоізоляцію після перетину кордону. Йдеться про учнів, студентів різних форм навчання, слухачів закладів післядипломної освіти, аспірантів, які матимуть офіційне підтвердження факту навчання у Польщі. Не відбувати обсервацію також можуть особи, які проводять наукову чи дослідницьку роботу у Польщі.

Як і раніше, від проходження 14-денного карантину у Польщі звільняються члени екіпажів повітряних та морських суден; люди які працюють на морських видобувних платформах, виконують роботи щодо реалізації стратегічних енергетичних проєктів; водії, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення; екіпажі потягів міжнародного сполучення. Також у карантин не відправляють членів дипломатичних місій, представників міжнародних організацій та членів їхніх сімей, громадян ЄС та їхніх найближчих родичів, резидентів інших країн ЄС, які прямують через Польщу транзитом.

Нагадаємо, що Польща з 1 липня відновила повітряне сполучення з Україною. Відповідне розпорядження діятиме два тижні.

Прикордонна служба країни повідомила, що пасажири, які прибуватимуть авіарейсами з України, звільняються від обов’язкового 14-денного карантину пасажирів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук