Польща запропонує ЄС посилити співробітництво з Росією

Світ4 липня 20117873

Польща під час головування в Євросоюзі запропонує ЄС посилити співробітництво з Росією. Про це 4 липня на прес-конференції у Києві повідомив Посол Польщі в Україні Генрік Литвин.

За його словами, без активного діалогу та конкретних проектів із співпраці між Брюсселем і Москвою неможливо укріпити систему європейської безпеки. «Для нас дуже важливі відносини з Росією. Ми хотіли б встановити з Росією нові рамки співробітництва. Ми часто говоримо, що нові правові рамки дадуть нам можливість активізувати співпрацю з Росією, і «запустити» партнерство для модернізації. Наша думка така, що це повинно бути ефективним, що активний розвиток партнерства для модернізації має бути ефективним для впровадження нових правових рамок співпраці», – наголосив посол.

Генрік Литвин нагадав, що Росія не бере участі у програмі ЄС «Східне партнерство», «керуючись у своїх взаєминах з Брюсселем окремими угодами». «Але одним з головних завдань Польщі під час головування в ЄС є підтримка демократичного розвитку та зміцнення демократії у державах – сусідах Євросоюзу», – додав посол.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук