Польські мігранти виїжджають з Великої Британії через падіння фунта і Brexit

СвітРоман Ганкевич, 17 травня 20186201
Польські мігранти виїжджають з Великої Британії через падіння фунта і Brexit
фото Daily Mirror
Вакансії і зрплата у Великій Британії перестали приваблювати поляків

Британське видання «The Times» інформувало про значне скорочення у Великобританії кількості мігрантів з країн, які вступили до ЄС у 2004 році, інформує «Польське радіо»

Згідно з останніми даними британського статистичного бюро ONS, від березня 2017 року до березня 2018 року ґроно цих мігрантів зменшилося на 91 тисячу. Серед головних причин зміни вказується падіння курсу фунта і майбутній вихід Великої Британії з Європейського Союзу.

Директорка польського маркетингового агентства Матильда Сетляк зауважила, що «вакансії та зарплата стали менш привабливими, ніж це було колись, тому чимало людей вирішує повернутися з Великої Британії до Польщі» і додала, що вирівнюється теж рівень життя у Великій Британії та у Польщі. Поляки ж, які хочуть залишитися, починають задумуватися над переїздом до Німеччини, яка залишається членом ЄС.

За офіційними даними, кількість працівників з Польщі, Чехії, Естонії, Словаччини, Словенії, Латвії, Литви та Угорщини впродовж року зменшилася у Великобританії з 1,08 тис. до 917 тис. Поляки становлять найбільшу групу іммігрантів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук