Польський забудовник Mirbud створив в Україні дочірню компанію

Польська будівельна компанія Mirbud S.A. офіційно зареєструвала в Україні дочірню компанію, йдеться в повідомленні компанії. Головний офіс української компанії Мірбуд буде розташований у Києві, уточнила агенція «Інтерфакс-Україна».

Мірбуд зареєстрована 24 січня 2018 року, основним видом діяльності компанії зазначено будівництво споруд. Єдиним учасником компанії виступає польське акціонерне товариство Mirbud в місті Скерневіце, керівником – Марек Голя.

За інформацією з системи електронних закупівель ProZorro, Mirbud S.A. в 2017 році взяла участь в трьох тендерах на загальну суму близько 24,3 млн євро за проектами будівництва і реконструкції прикордонної інфраструктури України.

Mirbud S.A. працює на ринку Польщі, в основному, в якості генерального підрядника у всіх сегментах будівництва. Згідно з даними компанії, в її портфелі на різних стадіях реалізації знаходяться проекти будівництва логістичних комплексів, торгових центрів, житла і доріг в Польщі.

Компанія з 2008 року зареєстрована на Варшавській фондовій біржі (WSE) і послідовно створює холдинг з диверсифікованою діяльністю. Зокрема, інвестиції в сфері житлового будівництва здійснює JHM Development SA, а придбані в 2010 року акції компанії Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A. (Бидгощ, Польща) розширили сферу діяльності на дорожнє й мостове будівництво, а також виробництво бітумінозних мас.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук