Полторак підписав наказ про підвищення зарплат військовим

Міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про особливості виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил України (ЗСУ) у 2016 році згідно з дорученням президента щодо суттєвого підвищення рівня грошового забезпечення військовослужбовців.

«Міністр оборони підписав наказ про особливості виплати грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ у 2016 році. Цей наказ підготовлений відповідно до доручення президента України щодо суттєвого підвищення рівня грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ, відновлення престижу та привабливості військової служби», – повідомила у п’ятницю начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони Оксана Гаврилюк на брифінгу в Києві, передає УНІАН.

«На виконання цього завдання при формуванні держбюджету на 2016 рік керівництво Міноборони провело велику роботу на рівні уряду, Адміністрації президента, Бюджетного комітету та Комітету Верховної Ради з питань оборони та національної безпеки», – додала вона.

За словами речниці Міноборони, грошовим забезпеченням та іншими належними виплатами насамперед будуть забезпечуватись військовослужбовці–учасники АТО на Донбасі.

Згідно з наказом Полторака, для забезпечення якісного виконання своїх обов’язків, дотримання порядку і правил несення служби, встановлених військовими статутами та іншим законодавством України, недопущення вживання алкоголю, командирам, начальникам та керівникам надається право встановлювати підлеглим військовим премію за старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків, встановлювати її у зменшеному розмірі або не встановлювати у разі вчинення військовослужбовцями правопорушень.

Раніше Полторак пояснив, що підвищення зарплат військовим дасть можливість «позбавитись тих людей, які з великим небажанням захищають свою країну, порушують там дисципліну», а також дозволить підвищити боєздатність.

Президент Петро Порошенко раніше уточнив, що зарплати військових зростуть удвічі.

«У рамках затвердженого бюджету заплановано підвищити вже цього місяця грошове забезпечення для військовослужбовців військової служби за контрактом більш ніж удвічі. І для офіцерів військової ланки також удвічі», - заявив він.

«Міністерство оборони 2016 року виділило 57 млрд гривень, або 2,5% від ВВП, на збільшення обороноздатності України. Це максимум, який можуть надати зараз українській економіці українські платники податків, але це покриває мінімальну необхідність для потреб армії, особливо в умовах, коли армія нарешті вчиться рахувати кожну копійку», - додав Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук