Поляки вчитимуть львів’ян залучати інвестиції

Наприкінці червня поточного року стартувала «Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади». Проект реалізує Малопольський інститут територіального самоврядування та адміністрації FRDLMISTiA з Кракова спільно з Львівським інститутом політичних технологій.

Проект триватиме впродовж 2014–2015 років, його фінансуватиме Міністерство закордонних справ Польщі, повідомляє «Урядовий кур’єр»

До реалізації проекту долучаться Львівський та Івано-Франківський регіональні центри з розвитку та інвестицій Держінвестпроекту.

«Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади» покликана підтримати місцеву владу малих міст Західної України у залученні іноземних інвестицій. Завдяки цьому проекту буде професійно підготовлено інвестиційні пропозиції для 10 західноукраїнських міст.

Крім того, польські й вітчизняні фахівці у сфері залучення інвестицій ділитимуться знаннями та досвідом з місцевою владою та неурядовими інституціями про локальні інвестиційні можливості, інструменти залучення інвесторів», – повідомив директор департаменту державної інвестиційної політики Держінвестпроекту Василь Федюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук