Помер поет і бард Андрій Панчишин

КультураК.С., 12 жовтня 2015888624
Помер поет і бард Андрій Панчишин
фото Facebook

У Києві помер поет і бард Андрій Панчишин. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив письменник Юрій Винничук.

«Прилетіла з Києва сумна звість: помер поет і бард Андрій Панчишин, з яким ми разом - а ще з Віктором Морозовим і Тарасом Чубаєм - творили театр "Не журись!" Під час Майдану Андрій з Морозовим запустили в інтернет багато бойових патріотичних пісень. А перед тим Морозов видав кілька батярських дисків, для яких Андрій написав дотепні батярські тексти», - написав Винничук.

Андрій Панчишин народився 22 березня 1959 року у Львові. Відомий як бард, журналіст, поет, громадський діяч. Є лауреатом першого фестивалю «Червона рута» (1989, Чернівці). Депутат Львівської облради народних депутатів (1991-94).

Разом з Віктором Морозовим та Юрієм Винничуком Андрій Панчишин заснував львівський театр-студію «Не журись!». Є автором збірок поезій «Пісні» (1989), «Другий голос» (1990), сценарію музичного фільму «Не журись» (1989), музичної радіовистави «Три хрести» (1993), аудіоальбому «Звідкіля ідеш…» (1991). Останнім часом жив у Києві.

«Андрій помер у Києві і ховати його збираються там, де його мало хто знає. Однак Львів повинен втрутитися у цю справу, бо родина його живе у Львові, він писав для Львова, оспівував Львів і був може останнім справжнім львівським бардом і одним з небагатьох носіїв львівського балаку. А ще ж врешті решт - депутатом першої демократичної обласної ради», - написав Юрій Виннчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук