«Понад 120 днів Львів перебуває у сміттєвій блокаді»

Відеозвернення мера Львова Андрія Садового

Суспільство23 вересня 20169711

Міський голова Львова Андрій Садовий у традиційному щотижневому відеозверненні розповів про ситуацію з вивезенням сміття у місті та процес переговорів з громадою Малехова, пікетування Ратуші учасниками АТО, а також про ремонти доріг і близький запуск трамваю на Сихів. Відеозвернення міського голови до львів’ян у п’ятницю поширила прес-служба ЛМР.

«Для початку по ситуації зі сміттям. Місто продовжує працювати в дуже напружених умовах. Понад 120 днів ми знаходимось у сміттєвій блокаді. Компанії-перевізники з різною ефективністю виконують свою роботу і не у всіх районах ситуація є добра.

Як вам відомо, минулого тижня Львів зробив офіційну публічну пропозицію громаді Малехова щодо вирішення питання з полігоном. Ми готові провести повну рекультивацію та закриття Збиранки протягом чотирьох років, а також запропонували громаді села дуже серйозний пакет інвестицій в інженерну та соціальну інфраструктуру села. За цей час місто повинно не лише закрити старий полігон, але й збудувати новий сучасний завод з глибинної переробки сміття.

Буду відвертий – громадська думка в Малехові наразі не на нашу користь.

Роки непорозумінь породили певну недовіру. Тому наше завдання зараз - донести до громади Малехова максимально об’єктивну інформацію щодо проекту рекультивації. Ми продовжуємо працювати з громадою для пошуку компромісного рішення».

***

«Одна з громадських організацій виставили пікет біля Ратуші з вимогою надання всім учасникам АТО безкоштовних земельних ділянок у Львові. Я вже озвучував свою позицію про те, що держава повинна забезпечити своїх військових всім необхідним і під час служби, і після неї.

Ми зі сторони місцевої влади робимо чи не найбільше серед всіх міст. Львів став першим містом, де коштом місцевого бюджету будується житло для тих, хто постраждав найбільше – сімей загиблих, важкопоранених та бійців-сиріт.

До кінця цього року будинок на вулиці Під Голоском вже буде збудований. Загалом протягом року місто виділить військовим близько 100 квартир. Цього року в нашому бюджеті на соціальну допомогу, а також підтримку наших військових на Сході, виділено майже 46 млн грн. 

Але місто фізично не може роздати землю всім бійцям АТО, яких у Львові майже 5 тисяч. І я дуже прошу політиків не обіцяти людям те, що вони не можуть виконати. І тим більше не маніпулювати почуттями та очікуваннями тих, хто пройшов війну. Натомість, у нас є домовленості з обласною владою про виділення ділянок в межах Львівської області. Цю, а також всю іншу інформацію, пов’язану з соціальною допомогою бійцям АТО, можна отримати в Центрі допомоги учасникам бойових дій за адресою: Львів, вулиця Пекарська, 41».

***

«І насамкінець – коротко про ситуацію з ремонтами доріг. Загалом більшість робіт виконуються вчасно і ми на листопад вийдемо на завершення робіт по Київській, Котляревського, Богданівській, Стуса, Садовій, Мечникова. Запуск трамвая на Сихів аналогічно заплановано на середину листопада, як і відкриття мосту по Городоцькій».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук