Понад 500 студентів долучились до лекцій про Львів у Харкові

16 вересня 20119860

Впродовж двох днів, 16-17 вересня, у Харкові триватимуть перші Дні Львова у Харкові. В межах святкувань сьогодні відбулись дві відкриті лекції про розвиток туризму та ІТ-технологій Львова для студентів Харківського університету імені Н.В. Каразіна та Харківського національного університету радіоелектроніки. Загалом участь у лекціях взяли понад 500 студентів.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, у Харківському університеті імені Н.В. Каразіна лекцію про розвиток туризму прочитав заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, а в Харківському національному університеті радіоелектроніки - керівник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Андрій Москаленко та представник IT-кластеру у Львові Михайло Буричка.

«Молодь і обмін у роки навчання – це найважливіше, це те, чого не вистарчає Україні в контексті впровадження Болонської декларації. Коли говоримо про мобільність – це не те, що український студент може поїхати вчитися до Парижа чи Відня. Він повинен мати змогу поїхати на семестр до Харкова, Києва. Тому що у цьому віці є найбільш сприятливий грунт, щоб ми один одного пізнавали, щоб ми один одного розуміли», - зауважив заступник міського голови Львова Василь Косів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук