Понад 700 курсантів Академії сухопутних військ долучились до флешмобу #22pushupchallenge

Це рекорд за кількістю учасників цього флешмобу в Україні

Сотні військовослужбовців одночасно виконали 22 віджимання від землі

24 січня військовослужбовці Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (Львів) взяли участь у всесвітньому флешмобі на підтримку воїнів-учасників збройних конфліктів #22pushupchallenge.

Прийнявши виклик від колег з Національної академії ДПС України ім. Б. Хмельницького, понад 700 вихованців та офіцерів академії виконали 22 віджимання від землі в єдиному пориві на стройовому плацу, повідомили в прес-службі Національної академії.

«Сьогодні це є справжнім рекордом за кількістю учасників серед всіх, хто долучався до #22pushupchallenge в нашій країні», – йдеться в повідомленні.

Вправу військовослужбовці виконали під керівництвом першого заступника начальника Академії полковника Олексія Шевченка, який також взяв участь у флешмобі.

Своєю участю у цій акції майбутні офіцери та їхні наставники, як й інші учасники флешмобу, намагаються привернути увагу суспільства до проблем учасників бойових дій і, насамперед, тих, хто захищав та захищає нашу Батьківщину зі зброєю в руках на сході України.

Колектив Національної академії сухопутних військ передав естафету особовому складу Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

Довідка. Флешмоб #22pushupchallenge започатковано в США 2016 року, має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, а також загартування тіла. Учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передають естафету далі.

Сучасну назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016-го про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З'ясувалося, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук