Понад три тисячі київських міліціонерів не пройшли переатестацію для роботи в поліції

СуспільствоВолодимир Пиріг, 27 листопада 20155370

Станом на 27 листопада понад 3 тис. міліціонерів, які виявили бажання продовжити службу в поліції, не зуміли пройти атестацію й будуть звільнені з органів внутрішніх справ, заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Переатестація включає в себе три ключові компоненти – тест GST (general skills test – тест на логічні, вербальні здібності, здатність обробляти інформацію і робити висновки, аналізувати дані), тест професійних навичок і співбесіду з участю представників громадськості. Перші два тести проходять з використанням комп'ютерної техніки - з елементами персонального шифрування і внутрішньосистемного контролю від втручання», – написав міністр у Facebook.

За його словами, всього допущено до атестації в Києві та Київській області 18044 людини.

«На сьогоднішній день: пройшли перші два тести – 9037 людей (1136 керівників і 7101 рядового складу). Середній бал тих, хто проходить атестацію – 31,57 з 60. 37,47% випробовуваних (3386 колишніх міліціонерів) набрали менше 25 балів з одного або з обох тестів – таким чином показали дуже низький контрольний результат і будуть звільнені за результатами атестації і не будуть зараховані в Національну поліцію», – наголосив Аваков.

Крім того, міністр додав: «5651 людина (52,53% від випробовуваних) допущені до заключного етапу випробувань – співбесіди з атестаційною комісією за участю громадськості та новою службою внутрішньої безпеки. При позитивному результаті співбесіди вони будуть зараховані в поліцейські – хоча очевидно, що відсів і на цій стадії буде значним».

Атестація працівників МВС стартувала 5 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук