Поплатились за конкурента
Економіка

Поплатились за конкурента

Через співпрацю з «Ашаном» львівська компанія виплатить «Практікеру» майже ₴19,7 млн штрафу

О.Г., 12 лютого 2015 9013 0
фото Mercor

Компанія зі Львова «СіріусПроект Львів», яка виступала інвестором будівництва найбільшого у Західному регіоні України торгово-розважального комплексу King Cross Leopolis, має виплатити «Практікер Україна» майже ₴19,7 млн штрафних санкцій.

Як відомо, біля Львова у селі Сокільники поруч з King Cross Leopolis «СіріусПроект Львів» також збудував приміщення для гіпермаркету будівельних матеріалів. Його у 2008 році ТОВ «Практікер Україна» взяв в оренду для розміщення однойменного магазину.

Згідно з договором, «СіріусПроект Львів» зобов'язався перед «Практікером» не надавати в оренду приміщення площею понад 3250 кв. м, які розміщені в його торговельних центрах, іншим компаніям, діяльність яких пов'язана з торгівлею будівельними матеріалами та інструментами. А у разі порушення пункту про обмеження конкуренції «СіріусПроект Львів» мав би виплатити штраф у розмірі 30% від залишкової суми всього договору.

Через два роки, у 2010-му «СіріусПроект Львів» здав в оренду приміщення площею майже 13,5 тис. кв. м у торгово-розважальному центрі King Cross Leopolis ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет».

«Практікер» звернувся до суду, оскільки в «Ашані» продавали також будматеріали й інструменти. На підтвердження цього суду надали копії чеків про купівлю, повернення товару в період з 8 по 13 вересня 2014 року. Товари в чеках співпадали з асортиментом «Практікера».

Також з’ясувалось, що в договорі оренди з «Ашаном» не міститься жодних обмежень щодо торгівлі будматеріалами й інструментами.

Господарський суд відмовив у задоволенні позову «Практікеру», однак 2 лютого Львівський апеляційний господарський суд вирішив спір на його користь. Суд не взяв до уваги доводи львівської компанії про те, що «Практікер» має борг за оренду. Згідно з постановою суду, «СіріусПроект Львів» має заплатити «Практікеру» майже ₴19,7 млн штрафних санкцій.

У «СіріусПроект Львів» від будь-яких коментарів ZAXID.NET відмовились. Офіційно власником компанії є австрійська компанія «УТС Холдінг Гмбх».

Засновником ТОВ «Практікер Україна» є ТОВ «Аудиторська фірма «Крестон Геренті Груп Юкрейн», яке належить Яніні Бортник, Світлані Федіній та Олексію Мечинському. Як відомо, у 2014 році німецька Praktiker Group заявила про продаж українського підрозділу мережі будівельних гіпермаркетів «Крестон Геренті Груп Юкрейн», яка діє в інтересах невідомого інвестора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук