Попри труднощі у Львові працюють всі компанії, які займаються вивозом сміття

Сміття у Львові вивозять, проте труднощі є, повідомив сьогодні, 13 червня, міський голова Львова Андрій Садовий. Також тривають роботи щодо пошуку нової земельної ділянки для облаштування полігону ТПВ і будівництва сміттєпереробного заводу.

«Вже 15-й день Львів знаходиться у сміттєвій блокаді, коли йде тотальна блокада по місту, щоб ми не вивозили сміття. Ми його вивозимо, як би це не було важко, і далі будемо це робити. Звичайно, є багато труднощів. Я вірю, що негідники, які задумали цю глобальну провокацію проти Львова, колись будуть знайдені і покарані», – цитує Андрія Садового прес-служба Львівської міськради.

За словами міського голови, на сьогодні є 18 відмов по тих ділянках, які пропонувались колись. Ці нНові пропозиції зараз аналізують фахівці і після кінцевого затвердження тих ділянок, які можуть бути відведені під будівництво нового комплексу, даватимуть їх на затвердження.

«Складність у тому, що потрібно не лише рішення обласного керівництва, а треба рішення рад, на території яких вони знаходяться. Тому треба багато працювати з громадами і пояснити, що вони можуть отримати великий позитив, велику кількість нових робочих місць і хорошу статтю доходу, разом з тим – максимально високу екологічну безпеку, по усіх нормах Європейського Союзу. Це складний процес. Думаю, ми хоча б фіналізуємо 2-3 ділянки, які можуть підходити по усіх висновках», – додав мер Львова.

Тим часом, як повідомили на «гарячій» лінії міста, сьогодні зафіксовано 7 дзвінків мешканців зі скаргами на переповнені сміттєві контейнери – на вул. Вернигори, Наукова, Степанівни, Сихівська, Пулюя.

Загалом у Львові є 881 контейнерний майданчик, зокрема 3785 контейнерів для загального збору відходів, 1858 – для роздільного. Працюють всі 5 компаній: «Аве Львів», «Спецкомунтранс», «Спецавтотранс», «Санком Львів» та «ДВ Екосвіт».

Нагадаємо, у Львові виникли труднощі з вивезенням сміття після того, як закрили через пожежу Грибовицьке сміттєзвалище. 7 червня Андрій Садовий заявив, що низка міст Львівщини відмовилась приймати сміття зі Львова через тиск на мерів цих міст з боку РДА та невідомих осіб, які блокують сміттєвози на дорогах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук