"ПОРА" у Львові презентувала нове гасло: "Досить нас грабувати!"

28 грудня 20082660

ЛОО Громадянської партії "ПОРА" провела сьогодні, 29 грудня, у Львові мітинг, під час якого запропонувала громадянам висловити своє "фе" владі: Президенту, уряду, Верховній Раді. На початку мітингу голова фракції ГП "ПОРА" у Львівській міській раді Петро Адамик закликав небайдужих громадян виступити проти "беззаконня, яке твориться в країні". Він запевнив, що ПОРА докладе усіх зусиль, аби ці звернення потрапили в Секретаріат Президента, уряд, Верховну Раду. П.Адамик додав, що на найближчій сесії Львівської міської ради фракція ГП "ПОРА" буде ініціювати звернення з вимогою вжиття заходів із подолання фінансової, економічної, політичної та правової кризи в державі.

"Ми з вами рік тому перезапустили владу - переобрали Раду. І ми маємо зараз такий уряд. Таку Раду, яка голосувала позавчора бюджет. бо горіли путівки на Канари, в Австрію. А ми мусимо виходити зараз і казати, що бачимо, щоб завтра ми з вами не були злиднями, вони злиднями ніколи не будуть. Ми маємо сказати "досить". Не будьте байдужими, і голос ваш почують", - закликав Адамик.

Депутат Львівської обласної ради від ГП "ПОРА" Юрій Моравецький заявив, що фінансово-економічна криза в країні, як третій великий грабунок, після введення національної валюти та первинної сертифікатної приватизації 90-х років. "Ми звикли вірити нашій владі, нашому Президенту. З їх слів, долар на кінець року мав коштувати 5.5 гривні. Люди взяли кредити і розраховували їх віддати. А зараз їм треба всю зарплату віддати в банки на його погашення, щоб ті не забрали квартири. Люди повірили в заклик зберігати заощадження в гривнях, і сьогодні зрозуміло, що половина цих грошей вже вкрадена, - зазначив Ю.Моравецький. - Нещодавно у Верховній Раді голосували законопроект, що мав би унеможливити вивіз грошей в офшори. Усі політичні сили не підтримали цей закон. Нас системно грабують. Кошти, які вкрадені, вивозять за кордон. Гасло "ПОРИ": "Досить нас грабувати! Ми не дозволимо нас грабувати!"

Відтак "ПОРА" вимагає тимчасових податкових канікул для підприємців, введення мораторію на обіг іноземної валюти в Україні, гарантій збереження депозитів, мораторії на продаж застави за кредитами, а також забезпечення можливості для випускників вищих учбових закладів знайти роботу за спеціальністю в Україні.

Секретар Львівської міської ради Володимир Квурт під час мітингу заявив: "Треба зрозуміти, що сьогоднішня владна еліта нас дурить. Країною керує 60 сімей. За кожною партією стоїть шалений капітал, стояти інтереси, але ці інтереси нічого спільного з Україною не мають. Організація держави зроблена в такий спосіб, щоб не дати можливості нам розвиватися. Що робити? Є п’ята стаття Конституції, присвячена владі. Джерелом влади в Україні є народ. Нам треба нагадати собі і сказати сусідам, що ми будемо будувати цю державу. Я звертаюся і закликаю усі місцеві ради прийняти рішення про те, що вибори можуть відбутися тільки за відкритими списками, фінансування може бути тільки прозорим і відкритим. Треба закріпити повноваження та відповідальність усіх гілок влади".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук