Порошенка не цікавить, що Путін думає про Україну

Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко вважає, що найкращий спосіб переконати Росію у територіальній цілісності України – сформувати потужну армію і сильну економіку.

Про це він розповів в інтерв'ю американському виданню Time.

«Якщо чесно, мене не дуже цікавить, що громадянин Путін думає про мою державу», - сказав Порошенко. Також глава держави висловив обурення, що Росія ставить під сумнів право України на існування у своїх нинішніх межах. На його думку, щоб такі сумніви не виникали, Україні потрібно сформувати потужну армію і сильну економіку.

«Ніхто не дозволив би собі сумніватися в існуванні таких малих країн, як Сінгапур. Бо коли країна сильна, ефективна, комфортна, монолітна, такі сумніви ні до кого не навідуються», - наголосив президент.

Нагадаємо, під час своєї інавгураційної промови Петро Порошенко наголосив, що на зустрічі з Володимиром Путіним він сказав йому, що Крим є частиною України.

«Ні з ким не може бути компромісу в питаннях Криму, європейського вибору і державного устрою. А все інше повинно обговорюватися і вирішуватися за столом переговорів. Будь-які спроби зовнішнього і внутрішнього поневолення українців – зустрічають і зустрінуть найрішучішу відсіч», - заявив президент України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук