Порошенко доручив генпрокурору контролювати розслідування щодо «Дельта Банку»

Порошенко доручив генпрокурору контролювати розслідування щодо «Дельта Банку»

Петро Порошенко доручив забезпечити проведення справедливої ліквідаційної процедури АТ «Дельта Банк» з урахуванням інтересів держави та клієнтів цього банку. Про це йдеться у відповіді президента на петицію, яка набрала понад 28 тис. підписів громадян.

Президент наголосив на важливості проведення відкритої і справедливої ліквідаційної процедури АТ «Дельта Банк», у ході якої «повинні бути максимально враховані державні інтереси, а також інтереси клієнтів цього банку».

Президент України звернувся до директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з проханням забезпечити прозорий і справедливий механізм реалізації активів АТ «Дельта Банк» із залученням громадськості - вкладників цього банку, а також ефективне виконання уповноваженою особою ФГВФО ліквідатора, у тому числі шляхом неупередженого виявлення фактів шахрайства та інших протиправних дій акціонерів і працівників банку (або інших осіб у відношенні банку), і своєчасне звернення у відповідні інстанції.

Також Петро Порошенко доручив генеральному прокурору Віктору Шокіну взяти під особистий контроль розслідування кримінальних справ, пов'язаних з неплатоспроможністю та ліквідацією «Дельта Банк».

Нагадаємо, 5 жовтня Нацбанк прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «Дельта Банк». До цього, 2 березня, Національний банк визнав «Дельта Банк» неплатоспроможним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук