Порошенко хоче провести деофшоризацію України

На черговій зустрічі з журналістами у неділю, 10 квітня, президент Петро Порошенко пояснив, навіщо створив офшорну фірму та який сенс його панамських рахунків.

«Компанія, яка була створена – створювалася виключно для передачі у довірчу власність, як я і обіцяв у передвиборчій кампанії. Компанія не має відкритого рахунку і відповідно не має жодного пенса, жодної копійки фінансових перерахувань. І статутний фонд її не наповнювався, бо це буде відбуватись по схемі Ротшильда», – запевнив Порошенко, якого цитує ТСН.

Президент заговорив і про деофшоризацію країни та з яким урядом має намір її проводити.

«Не пізніше наступного тижня, бажано, у вівторок, ми почуємо з парламенту добру звістку. Перше – що створено коаліцію. Ті відповідальні депутати, що забезпечили створення коаліції, що вони внесуть мені кандидатуру прем’єр-міністра. Я готовий працювати з будь-яким прем’єром, в тому числі з Гройсманом», – зазначив президент.

Скандал довкола офшорів Порошенка виник тиждень тому. в опублікованих у неділю, 4 квітня, документах панамської юридичної фірми Mossack Fonseca міститься інформація про причетність низки світових лідерів до ухилення від сплати податків, відмивання грошей та інших махінацій з використанням офшорних схем. У документах фігурує, в тому числі, Порошенко.

Основні претензії журналістів до Порошенка – те, що він не вказав у декларації володіння акціями компанії на $1 тис., що він поки не завершив передачу сліпому трасту і що він нібито мав намір ухилитися від сплати податків в Україні при продажу корпорації.

Петро Порошенко заявив, що більше не керує своїм бізнесом, оскільки передав його консалтинговим та юридичним компаніям. Він заявив, що серйозно ставиться до декларування доходів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук