Порошенко наказав створити Національну раду реформ

СуспільствоОксана Руда, 23 липня 20142100

Президент України Петро Порошенко доручив створити Національну раду реформ, яка плануватиме та узгоджуватиме позиції щодо реалізації єдиної державної політики реформ.

Відповідний указ розміщено у середу, 23 липня, на сайті голови держави.

Як йдеться в указі, Національна рада реформ як спеціальний консультативно-дорадчий орган при Президентові України буде створена з метою забезпечення впровадження єдиної, узгодженої державної політики реформ в Україні, налагодження ефективного механізму взаємодії державних органів та інститутів громадянського суспільства в процесі здійснення реформ.

Президент також пропонує створити Дорадчу раду реформ, основним завданням якої буде внесення пропозицій на основі кращого міжнародного досвіду, та Виконавчий комітет, який займатиметься моніторингом реалізації самих реформ.

Згідно з указом, головою Нацради реформ є президент, а до її складу входять: голова ВР (за згодою), прем'єр-міністр та інші члени Кабміну, голова НБУ, голови комітетів парламенту, чотири представники від громадських об'єднань і представник дорадчої ради реформ. Директором виконавчого комітету призначать заступника голови АПУ Дмитра Шимківа.

До складу цього комітету також входитимуть представник президента у Кабміні – за посадою, дві особи, запропоновані прем'єром, дві особи, запропоновані головою ВР, та одна особа, запропонована головою НБУ.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук