Порошенко обговорив з главами силових відомств подальшу тактику ведення АТО

Президент України під час наради з силовиками

Президент України Петро Порошенко провів нараду з керівниками силових відомств, на якій обговорювалась тактика подальших дій в антитерористичній операції.

Про це повідомили у прес-центрі глави держави.

Петро Порошенко відзначив, що інформація про потрапляння на територію України 1200 навчених бойовиків та важкої військової техніки «з боку східного сусіда» підтверджується. Частину цієї техніки було знищено, щодо решти – вживаються заходи з її знищення.

«Сьогодні нам треба зробити перегрупування сил, яке забезпечить захист нашої території та продовження наступальних дій армії», - сказав Президент.

Глава держави повідомив, що наступ українських Збройних сил, Національної Гвардії успішно триває, але це дається дорогою ціною.

Петро Порошенко вважає, що основним завданням для Збройних сил України є ліквідація системи забезпечення терористів найманцями, новим озброєнням, боєприпасами, оскільки через неконтрольовані ділянки кордону продовжується їх надходження.

За словами президента, тактика зараз полягає в тому, щоб «розсікти території, які контролюються терористами, на зони, щільно звузити кільце і не дати можливості для постачання зброї та боєприпасів».

Президент відзначив, що від терористів звільнено десятки міст і селищ у яких мешканці повертаються до мирного життя.

Особливу увагу під час наради з силовиками Петро Порошенко звернув на загрози екологічних катастроф у зайнятих бойовиками містах. За його словами, на шахтах Донбасу вода піднімається на небезпечний рівень, терористи руйнують артилерійським вогнем трансформаторні підстанції, що підриває енергозабезпечення підприємств постійного циклу.

«Фактично руйнується промисловий потенціал Донбасу», - сказав президент.

Глава держави запропонував обговорити тактику, яким чином зменшити шкоду та уникнути ризику для людей, руйнації промислового потенціалу Донбасу, щоб «потім мінімізувати роботи з відновлення нормального життя».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук