Порошенко підписав указ про звільнення Литвина
Президент України Петро Порошенко звільнив Миколу Литвина з посади голови Державної прикордонної служби України.
Відповідний указ № 757/2014 від 6 жовтня 2014 року опублікований на сайті голови держави.
«Звільнити Литвина Миколу Михайловича з посади голови Державної прикордонної служби України», – йдеться в документі.
Нагадаємо, 3 жовтня під час перебування у Львові президент Петро Порошенко заявив, що вирішив підписати указ про звільнення голови ДПС Миколи Литвина.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleУкраїнський лідер також заявив, що має намір підписати прийнятий Верховною Радою закон про люстрацію.
Як повідомляв ZAXID.NET, через можливу люстрацію в Державній прикордонній службі (ДПС) почали звільнятися вищі керівники. Джерело у відомстві поінформувало, що під звільнення підпадає понад 100 представників ДПС.
У понеділок, 6 жовтня, речник ДПС Сергій Астахов заявив про звільнення заступника голови служби Павла Шишоліна.