Порошенко підписав закон, що дозволяє авіапрому України створювати СП із зарубіжними партнерами

Його ухвалення дає змогу до 2020 року залучити в галузь близько ₴10 млрд грн інвестицій

Презентація нового літака Ан-178

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для міжнародної кооперації суб’єктів літакобудування та розвитку вітчизняного літакобудування». Про це інформували у прес-службі глави держави.

Як повідомляється, закон був ухвалений Верховною Радою 14 липня 2016 року.

«Згідно з прийнятим законом, засновниками та/або учасниками СП можуть бути іноземні суб'єкти господарської діяльності, за винятком тих, які розташовані або здійснюють діяльність на території держави, визнаної Верховною Радою державою-агресором або державою-окупантом, та/або стосовно яких застосовуються санкції», - йдеться у повідомленні.

Закон також передбачає продовження до 2025 року надання державної фінансової підтримки системі збуту авіатехніки вітчизняного виробництва через механізм здешевлення кредитів (часткова компенсація процентної ставки).

Очікується, що ухвалення закону дасть змогу до 2020 року залучити в галузь близько 5-10 млрд грн інвестицій та збільшити обсяги продажу продукції авіапрому на 20-25%.

Нині провідний український розробник і виробник авіатехніки ДП «Антонов», що входить із 2015 року до держконцерну «Укроборонпром», опрацьовує плани спільного виробництва із зарубіжними партнерами, зокрема багатоцільового транспортного Ан-132, а також літаків сімейства нового покоління Ан-148/158/178.

Серед потенційних зарубіжних партнерів - Саудівська Аравія, США, Німеччина та Індія.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук